Til hovedinnhold
Din Elektriker AS

Trenger du en elektriker?

Siden 2006 har vi bistått privat- og bedriftsmarkedet med solide elektroinstallasjoner. Vi tar vare på våre kunder gjennom god service, rask respons og plettfrie installasjoner.

E-post: sven@dinel.no
Tlf: 980 02 393
Årvollskogen 46, 1529 Moss
Man-Fre: 07:30 - 15:30

Administrasjonen

Daglig leder

Sven Langseth

Tlf: 98002393sven@dinel.no

Prosjektleder/montør

Tor Eivind Vinje

Tlf: 98002393tor@dinel.no

Kontor/regnskap

Anne Langseth

Tlf: 91390196anne@dinel.no

Montører og lærlinger

Montør

Marius Dyhr Petersen

Tlf: 94888279marius@dinel.no

Montør

Lars Petter Hansxen Slettevold

Tlf: 980021397larspetter@dinel.no

Montør

Niklas Dyhr Petersen

Tlf: 41640790niklas@dinel.no

Montør

Simon Bolghaug Pinto

Tlf: 90251570simon@dinel.no

Montør

Are Aas Ambjørnrud

Tlf: 98002352are@dinel.no

Lærling

Kristoffer Nordby Arnseth

Lærling

Theodor Poulsen Johansen